Atstovaujame

UAB “Baltijos medicinos centras” atstovauja gerai žinomas ir turinčias ilgametę patirtį estetinės medicinos srityje įmones.


Mūsų partneriai:

Dermatude yra naujas išskirtinis prekinis ženklas sukurtas NC Grupės, kuri įkurta 1993 m. Nuo tada kompanija išaugo į tarptautinę organizaciją, kurios būstinė yra Nyderlanduose. 


BTLBTL Industries Ltd – įmonė, įeinanti į didžiausių pasaulio kompanijų, gaminančių estetinę ir fizioterapinę įrangą, penketuką.


DermeoDERMEO - Prancūzijos įmonė gaminanti medicininius pulsinės šviesos įrenginius, kurie pasižymi puikiomis techninėmis charakteristikomis, geriausiems rezultatams pasiekti.

SterishoeSterishoe – amerikiečių įmonė, gaminanti patentuotą daugkartinio naudojimo prietaisą, skirtą avalynės dezinfekcijai. 

 

KaWeKaWe -  vokiečių įmonė, įkurta 1890 metais, gaminanti aukštos kokybės medicininius prietaisus ir instrumentus, kurie naudojami visame pasaulyje.MariottiMariotti Micromotors & Milling machines – gerai žinoma italų kompanija, gaminanti prietaisus odontologijai bei podiatrijai.

 

LiDLID - Šviesos šaltiniai-apžiūros lempos medicinos įstaigoms.


 

UMPUMP (United Medical Partners AG) – tai šveicarų kompanija, gaminanti kriodestrukcinius portatyvinius naujos kartos prietaisus. 

 

Intros - vokiečių kompanija, įkurta 1998 metais, gaminanti aukštos kokybės lazerius ne tik estetinės medicinos, bet ir kitų sričių medicinos specialistams.

 

Quirimed L.S - ispanų kompanija, prekiaujanti sertifikuotomis medicininės paskirties prekėmis visoje Europoje ir už jos ribų. Visi produktai turi CE ženklą ir jiems suteikiama garantija.

 

Formatk - izraeliečių kosmetologijos kompanija, gaminanti pažangiausias IPL sistemas estetinei medicinai ir kosmetologijai.