Meta Terapija - alternatyva plastinei veido operacijai

Kas yra Meta terapija?

Meta terapija - tikras šviesos blyksnis grožio industrijoje sukurtas kovai prieš senėjimą, tačiau sparčiai atranda nišą gydant kitas problemas (post akne randai, strijos ir kt.). Pati viena Meta terapija gali pasiūlyti geresnius rezultatus nei daugybė procedūrų kombinacijų. Ji ne tik atstato prarastą odos drėgmės balansą, atjaunina, sugrąžina odai švytėjimą, pastebimai sumažina raukšles, tačiau dar ir pagerina pačią odos struktūrą, sumažina poras, sustorina odą, todėl paslepia išsiplėtusius kapiliarus, raudonį. Klientai dažnai pastebi ne tik itin sustangrėjusią, elastingesnę, tvirtesnę odą, tačiau dažnai džiaugiasi supaprastėjusia kasdieninės probleminės odos priežiūra.

Meta terapijos metu odoje yra padaromos preciziškos mikroperforacijos. Tai atkuria mūsų pirminę odos struktūrą, tuo tarpu veikliosios medžiagos suteikia reikalingų medžiagų pilnam odos atsistatymui. Šis dvejopas poveikis lemia puikius rezultatus. Meta terapija yra rekomenduojama dermatologų.

Meta terapijos procedūrą gali atlikti tik profesionalus kosmetologas arba dermatologas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 Meta terapijos panaudojimo galimybės

Procedūra gali būti atlikta veido, kaklo, dekolte ar kitoje odos zonoje, kur reikalingas odos atjauninimas. Procedūros metu gerinama ne tik visos odos būklė, tačiau jos metu galima atlikti ir specifines procedūras, pvz.: koreguoti maišelius po akimis, taip pat dirbti su mimikos raukšlėmis (kaktoje ir juoko raukšle aplink akis), tarpuakyje esančia “rūpesčio raukšle” bei gravitacinio pobūdžio, pavyzdžiui, nosies ir lūpų kampučių raukšlėmis, Oda esanti po raukšlėmis yra aktyvuojama ir jungiamasis audinys užpildo raukšlę iš vidaus. Todėl viena Meta terapijos procedūra atstoja įvairias metodikas - odos užpildus, botulino toksiną, mikrodermobraziją bei mezoterapiją.

Mes suteikiame saugumo garantijas

Meta Terapija yra saugiausias ir natūraliausias metodas iš visų invazinių metodų kovai prieš senėjimą.

Šiai procedūrai svarbiausias dėmesys turi būti sutelkiamas parenkant tinkamą mikroperforacijų gylis. Meta Terapija perforuoja bazinį ląstelių sluoksnį, kuris yra viršutiniame dermos sluoksnyje. Aktyvavus šį sluoksnį yra paskatinama kolageno ir elastino gamyba nesukeliant pavojaus poodinių randų vystymuisi. Dėl tokios technologijos Meta Terapija yra ypač efektyvi, saugi, nėra pašalinio poveikio kartojant procedūras.

Pažangus skaitmeninis įrenginys su precizišku valdikliu ir patentuotu adatų moduliu garantuoja optimalius rezultatus be rizikos pažeisti odą ar atsirasti randėjimui. Vienkartiniai adatų moduliai su apsaugine membrana apsaugo nuo kryžminio užteršimo. Pirmaujantys pasaulio dermatologai pripažįsta, jog Meta Terapija yra saugi ir efektyvi procedūra.

Reikalinga įranga, moduliai

Procedūra yra atliekama su Dermatude Meta-Ject FX50 arba Dermatude Meta-Ject FX100 įrenginiu. Svarbu: integruotas skaitmeninis variklis, kuris leidžia per sekundę atlikti iki 2000 mikroperforacijų.

Adatų modeliai yra išlieti iš šiuo metu žinomo tvirčiausio polikarbonatinio plastiko. Patentuoti adatų moduliai, produktai ir išsamūs apmokymai suteikia galimybę gydytojui ar grožio specialistui procedūras atlikti saugiai, lengvai ir efektyviai. Rankinis valdiklis yra lengvas, todėl su juo nesunku ir patogu dirbti visą dieną.

Reikalingos veikliosios medžiagos

Procedūrų metu naudojami serumai vienas kitą papildo, todėl veikia sinergetiškai bei spendžia skirtingas problemas.

Extreme Lifting Complex serumas

Extreme Lifting Complex serumas susideda iš vitaminų kokteilio – vitamino A, C ir E. Vitaminas A atjaunina brandžią odą, Vitaminas C saugo odą ir neutralizuoja laisvuosius radikalus, o vitaminas E yra svarbus antioksidantas atitolinantis senėjimo procesą.

Dėl unikalios šių trijų vitaminų kombinacijos, Extreme Lifting Complex veikliųjų medžiagų priemonė yra naudojama:

 • Brandžiai odai 
 • Suglebusiai odai 
 • Odai per stipriai paveiktai UV spindulių

Stem Cell Reactivator serumas

Stem Cell Reactivator serumo sudėtyje yra argano kamieninių ląstelių skirtų žmogaus odos kamieninių ląstelių vitalizacijai ir apsaugai. Ši reaktyvuojanti priemonė turi ypač koncentruotas veikliąsias medžiagas, kurios padeda kamieninėms ląstelėms gaminti naujas odos ląsteles išlaikant nepažeistą natūralų odos apsaugos barjerą ir apsaugant pagrindines ląsteles nuo senėjimo proceso.

Stem Cell Reactivator serumas yra ypač tinkamas:

 • Suaižėjusiai odai
 • Brandžiai odai
 • Suglebusiai odai
 • Pažeistai odai

Active Hydra Booster serumas

Active Hydra Booster serume pagrindinė veiklioji medžiaga yra hialurono rūgštis. Hialurono rūgštis yra natūralus jungiamojo audinio komponentas, kuris turi savybę padidėti iki 30 kartų vandenyje, dėl jo oda atrodo tvirtesnė ir stangresnė. To pasekoje, sausos raukšlės ir “anties kojelės” tipo raukšlės, pranyksta.

Active Hydra Booster serumas ypač tinkamas:

 • Dehidratuotai odai
 • Sausai ar ypač sausai odai
 • Suaižėjusiai odai
 • Brandžiai odai

Pigment Equalizer serumas

Pigment Equalizer serumas praturtintas Arctostaphylos Uva Ursi ir Mitracarpus Scaber ekstraktais. Stipriai koncentruotos veikliosios medžiagos šiame serume sumažina ir sušvelnina pigmentines dėmes nebalindamas pačios odos. Priemonė sumažina odos šiurkštumą ir apsaugo nuo strazdanų, rudų dėmių ar tamsios odos formavimosi. Oda atgauna savo ankstesnę išvaizdą ir švytėjimą.

Pigment Equalizer serumas ypač tinkamas:

 • Brandžiai odai su pigmentinėmis dėmėmis
 • Hiperpigmentuotai ar strazdanotai oda
 • Suaižėjusiai odai
 • Odai stipriai paveiktai UV spindulių

Palyginimas su kitomis metodikomis

Meta terapija šiuo metu lenkia daugelį jau gana senų metodų.

                                                    Injekcijos mikroadatomis

Oda yra perforuojama netolygiai, nes įranga neturi skaitmeninio variklio. Jame nėra perforacijų nukrypimų kontrolės, todėl procedūra netenka bet kokio preciziškumo, mikroperforacijos tampa netikslios ir netolygios.

Dauguma injekcijų mikroadatomis technologijų gali tapti pavojingos dėl per gilių, nepreciziškų mikroperforacijų. Dėl šios priežasties yra didelė rizika nepataisomai odos žalai, kuri atitinka 2-o laipsnio odos nudegimų randus. Atsiradus pažeidimams oda sukietėja ir praranda elastingumą.

 Mezoterapija

Nors procedūra, kaip ir Meta terapija, aktyvuoja medžiagų apykaitos procesus odoje, papildo odos rezervus, suaktyvinta kraujo apytaką, tačiau jos metu nėra neatkuriama visa odos struktūra dėl per mažo dūrių kiekio. Mezoterapija neaktyvuoja natūralios odos regeneracijos.

Taip pat šios procedūros metu praktiškai neįmanoma kontroliuoti adatos įsiskverbimo gylio ir tankio dažnio.

 Dermaroleriai

Dėl odos nelygumų negalima kontroliuoti įsiskverbimo gylio. Paspaudus dermarolerį per daug, perforacijos bus per gilios, dėl to gali atsirasti randų ar odos surandėjimo tikimybė. Per mažai spaudžiant dermarolerį perforacija bus tik paviršinė, todėl nebus pasiektas pageidaujamas efektas. Vietoj to, kad dūriai skatintų elastino bei kolageno gamybą, dažnai jis tiesiog žaloja odą V formos pažeidimais.

Volelis neįveda veikliųjų medžiagų į odą. Jei veikliosios medžiagos yra užtepamos po procedūros, nepasiekiamas pageidaujamas rezultatas, nes oda užsiveria, kai tik adata palieka odą. Be to volelio judėjimas odos paviršiumi yra ribotas.

Pažangios technologijos ir kitoks požiūris į saugumą Dermatude padėjo užsitarnauti pripažinimą visoje pasaulinėje rinkoje Šios įmonės pagrindas yra aukštos kokybės įranga ir produktai pagaminti pagal visus ISO 9001 standartus, kuris taip pat atitinka Europos Sąjungos medicinos standartą EN 13485.

Kreipkitės, jei norite tapti Meta terapijos specialistu.